Forbet

3.9 / 5

100% pierwszej wpłaty (do 600zł)

Forbet

  • Brak całego podatku od wygranych
  • Niezły bonus
  • Zakłady na żywo
  • Porządne kursy
  • Super wsparcie gracza

Pros

Cons

Forbet info

Name Forbet
Website URL www.iforbet.pl
Established 2016
Location Polska
Minimum Deposit 1zł
Support Options mail, telefon, czat
Deposit Options przelew, karta kredytowa, Dotpay
Withdrawal Options przelew
Zakłady na żywo TAK
Polska pomoc TAK
Podatek od wygranych NIE
Bonus 100% NIE
Minimalny zakład od 1 zł

Jeśli dotychczas uważałeś, że nie ma na rynku bukmachera idealnego to od dzisiaj możesz zmienić swoje zdanie. Na rynku pojawił się właśnie nowy bukmacher, który wprowadza rewolucyjne zmiany. Recenzja bukmachera Forbet wygląda faktycznie ciekawe i zachęca do założenia konto.

Jak to jest jednak w praktyce? Zacznijmy jednak od zmian, które wprowadził powyższy bukmacher. Są one faktycznie mało spotykane.

 

Wiele z nich wydaje się być sprzecznością, a jednak…

Tym czym głównie zachęca nas Forbet.pl do grania u nich to gra bez podatku. Jako, że jest to legalny, z resztą polski bukmacher to związany jest 12% podatek, który zawsze jest odejmowany od naszej wygranej w przypadku bukmacherów z licencją. Jednak nie w tym przypadku.

Dzięki temu wydaje się, że bukmacher ten nie wymaga dodatkowej reklamy, ponieważ ta informacja już sama w sobie przyciąga wielu zainteresowanych. Jest to chyba lepsze niżeli bonusy wszędzie wzięte. Ale i te oferuje nam ten bukmacher online Nie mamy tu co liczyć na zbyt wysokie kwoty.

Bonus jest tu dość fajny i wynosi nawet 600 złotych (100% od pierwszej wpłaty).

Przy tym jednak trzeba dodać, że każdy nowy typer otrzymuje go już na samym wstępie po depozycie. Gotówka jest od razu na naszym koncie i możemy z nią robić co chcemy. Wielu pewnie uważa, że z dotychczasowych zalet jest już dosyć dużo, więc pewnie oferta bądź wysokość kursów jest kiepska. I tu znowu czeka nas miłe zaskoczenie, ponieważ Forbet nie poprzestał na grze bez podatku.

Nie masz konta w forBET? Tu otworzysz je z bonusem do 600zł za wpłatę!

Oferta zakładów bukmacherskich jest dość szeroka. Z pewnością jak na początek działalności nie możemy na nią narzekać. Oprócz tych najpopularniejszych dyscyplin sportowych znajdziemy także te bardziej niszowe. Do tego dochodzą dość konkurencyjne kursy.

 

Legalny bukmacher internetowy w Polsce

Forbet to legalny bukmacher, dlatego też kursy należy porównywać z innymi legalnymi bukmacherami. Możemy zauważyć, że w przypadku większości spotkać Forbet oferuje nam najlepsze kursy. Z pewnością nie są one najniższe, dzięki temu gra u tego bukmachera jest naprawdę bardzo opłacalna, biorąc pod uwagę, że gramy u sprawdzonego źródła.

Czy można się tutaj do czego przyczepić?

Od strony finansowej ciężko, ponieważ nie mając 12% podatku nasze zyski są o wiele wyższe niżeli u innych legalnych bukmacherów. Nawet zbyt mała ilość metod płatności nie stanowi dla większości przeszkód, gdyż ważne są tu zarobki, a bukmacher cały czas pracuje nad poprawą wielu funkcji.

Powyższe wady i zalety Forbet to jedynie namiastka informacji. Biorąc pod uwagę jak dużo możemy zyskać nie należy się zastanawiać tylko już teraz się tam rejestrować.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 10 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Zostaw komentarz

*