Darmowe typy na Ligę Europy

Kto może wygrać Ligę Europy czy kto zostanie królem strzelców

Liga Europy to piłkarskie wydarzenie sportowe, które odbywa się w cieniu wielkiej Ligi Mistrzów. Przystępują to jedne z najlepszych drużyn, które nie zdołały zająć najlepszych miejsc w swojej rodzimej lidze i tym samym zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Mimo tego gra w Lidze Europy to także zaszczyt, którym nie mogą się przecież pochwalić wszystkie drużyny.

Typowanie tej wielkiej imprezy jest również popularne. Każda osoba zajmująca się obstawianiem meczy widzi i tu swój udział.

Tak jak w przypadku Ligi Mistrzów i tutaj zaczynamy od fazy kwalifikacyjnej. Interesując się w miarę tym etapem możemy uzbierać naprawdę sporą ilość cennych informacji, które z pewnością zaprocentują nam w niedanej przyszłości. Jak to zatem wygląda od strony typera? Bardzo interesująco, ponieważ darmowe typy na Ligę Europy to zbiór wielu analiz. Znajdziemy strony internetowej, które specjalizują się w owych analizach.

 

Typowanie meczów Ligi Europy wg. Nas

Gotowych typów znajdziemy naprawdę sporo. Jest to przydatne, ponieważ mając samemu własne spostrzeżenia możemy znaleźć najlepsze opcje i tym samym zaryzykować wysokie kursy. Dlatego też ważny być może dla nas terminarz Ligi Europy, by zacząć śledzić poczynania drużyn już od początkowej fazy. Same opcje do typowania nie zmieniają się zupełnie niż przy spotkaniach w lidze. Jednak tutaj możemy liczyć na wyższe kursy.

 

I tak jeśli lubimy typować ilość goli to z pewnością zauważymy, że typy na już dwa gole są o wiele wyższe niżeli w ligach. To oczywiście zaleta, ale należy spojrzeć również na to, że podczas tak wielkich imprez nie pada zbyt wiele goli – owszem, ale te dwa gole są bardzo prawdopodobne i to o dość wysokim kursie jak na tą opcję. Co warto tu jeszcze obstawiać? Z pewnością wygrane.

Rank Bukmacher Bonus Rating Link
1 Legalny bukmacher internetowy w Polsce 100% pierwszej wpłaty (do 600zł) Wejdź Opinia
2 Opinie o LvBet zakłady bukmacherskie Podwajamy pierwszą wpłatę! Wejdź Opinia
3 Opinie o Fortunie bukmacherze 100zł bez depozytu + 100% więcej do 400zł Wejdź Opinia

Ale jeśli nie chcemy podejmować aż tak dużego ryzyka, a granie niższych kursów również nas zadowala warto typować w Lidze Europy zwycięstwo z remisem. W przypadku zwycięstwa czy remisu danej drużyny wygrywamy zakład. To opcja mniej ryzykowna.

Jednak oprócz tak popularnych zakładów możemy również na wiele innych dodatkowych. Jak to bywa w przypadku takiej imprezy możemy obstawiać opcje o wyższych kursach, np.: kto może wygrać Ligę Europy czy kto zostanie królem strzelców. Tutaj kursy są o wiele wyższe co przekłada się na prawdopodobieństwo wygranej. W tym wszystkim mogą nam pomóc darmowe typy na Ligę Europy.

Analizując dokładnie każde spotkania, mając na myśli także kwalifikacje i wiele innych czynników, w tym również własne zdanie możemy na takiej imprezie zarobić wiele pieniędzy.

Terminarz ligi Europy + typy – zawsze aktualne informacje o Lidze Europy

 

Faza grupowa

Kolejka 1 – 14 września
(Losowanie – 25 sierpnia 2017 – Monako)
Kolejka 2 – 28 września
Kolejka 3 – 19 października
Kolejka 4 – 2 listopada
Kolejka 5 – 23 listopada
Kolejka 6 – 7 grudnia

1/16 finału – 15 lutego, 22 lutego
(Losowanie – 11 grudnia 2017, 13:00 – Nyon)

1/8 finału – 8 marca, 15 marca
(Losowanie – 23 lutego 2018, 13:00 – Nyon)

1/4 finału – 5 kwietnia, 12 kwietnia
(Losowanie – 16 marca 2018, 13:00 – Nyon)

1/2 finału – 26 kwietnia, 3 maja
(Losowanie – 13 kwietnia 2018, 13:00 – Nyon)

Finał ligi Europy – 16 maja
Décines-Charpieu, Parc Olympique Lyonnais

 

Zostaw komentarz

*