Arur Boruc znalazł nową pracę

Z olbrzymią przyjemnością  pragniemy Ciebie zawiadomić, że reprezentantem legalnego bukmachera forBET Zakłady Wzajemne został wybitny naszej drużyny futbolista Artur Boruc!

Jeden z nadzwyczaj wziętych futbolistów w Polsce, rasowy reprezentant Naszej reprezentacji, futbolista z najpotężniejszą liczbą popisów w biało-czerwonych barwach wśród bramkarzy, były gracz Legii Warszawa i ekipy Celtic Glasgow, a do tegoż charyzmatyczny, nieszablonowy obywatel – przez długi okres czasu można by tak opisywać Artura, lecz to prawdopodobnie nieprzydatne, ponieważ każdy z Was oczywiście go kojarzy.

Tym niezwykle przyjemnie nam podać do wiadomości, że połączyliśmy się z Arturem jednoletnią umową ambasadorską z perspektywą przedłużenia i rozszerzenia świadczeń, wśród których są między innymi pełnomocnictwa do wykorzystania wizerunku golkipera.

Nadzwyczaj się cieszę, że udało nam się zacząć współpracę z tak wspaniałym sportsmenem, którym jest Artur.
To osoba nader świetna i wierzę, że wraz wykonamy dużo interesujących akcji dla naszych graczy na stronie forbet.pl – zakomunikował szef zarządu forBET, Robert Grzeszczyk.

 

Już niebawem obstawiający na stronie forbet.pl Zakłady Wzajemne będą zdołali zobaczyć wyniki tejże kooperacji.
Bez ustanku przypominamy o akcji promocyjnej 100% za pierwotną wpłatę na konto gracza. Warunki wyszukacie tu.