Bonus za wpłatę u bukmachera (dają 200%)

Mistrzowska propozycja bonusowa od buka eTOTO! 200% za depozyt dla nowo otwierających konta graczy. Odbierz 1000 zł w bonusach. Tego typu bonus nie zdarza się na co dzień wśród legalnie funkcjonujących bukmacherów internetowych stąd należałoby przypatrzyć się jej do głębi. Bo warto!

Premia na start to właściwie kanon wśród bukmacherów w Polsce, natomiast by dawać graczom 200 % za ich depozyt – to ciężko coś w tym stylu wypatrzyć pośród kolejnych promocji przy rejestracji. Tylko totolotek.pl a także lvbet.pl proponują przeszło 1000 pln w bonusach w trakcie rejestracji, jednakże to zaledwie 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl zaszalało!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Zasady oferty na start

Jak wzmiankowaliśmy ostatnio wymieniony legalny bukmacher wirtualny przedłożył oryginalną ofertę powitalną, zamiast wyboru miedzy ofertą defensywną a ofensywną ukazujemy promocję Sięgnij po 1000 złotych od eTOTO.
Patrząc na spore zaciekawienie bonusami bukmacherskimi w Polsce wśród typujących pojedynki firma bukmacherska eTOTO postanowiła wystartować z najciekawszą propozycją dla typujących przy rejestracji. U dołu zademonstrowaliśmy pewną ilość wiadomości odnośnie nowej propozycji powitalnej:

W następnej promocji powitalnej Odbierz 1000 złotych, typer za swoje 2 pierwsze depozyty pozyskać zdoła i 1000 pln:
– pierwszy przekaz na konto gracza będzie podniesiony o 200% do 100 pln (to znaczy wystarczy wpływ 50 pln, ażeby pozyskać 100 pln), co jest rzadkie wśród bukmacherów legalnie funkcjonujących w Polsce. Nie ma możliwości wyszukać buka który powiększa wpłatę o tego rodzaju procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– kolejny przekaz pieniężny na konto gracza zostanie podniesiony o 100 procent do praktycznie 900 pln !

Tym samym razem użytkownik za swoje 2 startowe przelewy może pozyskać 1000 zł.

Z promocji są w stanie skorzystać dowolni obstawiający, którzy wciąż nie dokonali pierwszej wpłaty na konto u bukmachera (zdołają zgarnąć obydwa dodatki) czy wtórej wpłaty (zdołają dostać drugi bonus), pomijając nawet czas założenia konta gracza.

W wypadku pytań warto zweryfikować regulacje na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!