Fortuna

4.5 / 5

Sprawdź na stronie bukmachera

Fortuna

  • Świetny bonus
  • Dobre kursy
  • Doskonały helpdesk
  • Aplikacja mobilna

Pros

Cons

Fortuna info

Name Fortuna
Website URL www.fortuna.pl
Established 1996
Location Czechy
Minimum Deposit 20zł
Support Options mail, telefon, czat
Deposit Options przelew, karta kredytowa
Withdrawal Options przelew
Zakłady na żywo TAK
Polska pomoc TAK
Podatek od wygranych TAK
Bonus 100% TAK
Minimalny zakład od 2 zł

Ciężko jest stworzyć obiektywny obraz bukmachera. Przeglądając opinie wielu typerów mamy wrażenie, że żaden bukmacher nie jest dla nas. Zaczyna ogarniać nas strach i wizja, że w końcu typowanie meczów chyba nie jest dla nas. To pokazuje, że najlepiej omijać czytanie opinii różnych użytkowników na temat bukmacherów. Sami typerzy stosują dziwne praktyki, a później dziwią się konsekwencji.

Od opinii lepszym drogowskazem mogą się wydawać recenzje stron trzecich.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Każda recenzja charakteryzuje się krótką wzmianką o bukmacherze, zakładach bukmacherskich jakie oferuje, a także o bonusach i promocjach, możliwościach wpłat i wypłat, kontakcie i pomocy, a także krótkim podsumowaniu.

 

Opinia o bukmacherze Fortuna

Poniższa recenzja bukmachera Fortuna powinna się okazać dobrą pomocą dla osób, które jeszcze zastanawiają się czy warto u nich grać. Zacznijmy zatem od krótkiej charakterystyki bukmachera Fortuna. Fortuna to bukmacher, który oferuje obstawianie meczów w Internecie i w punktach stacjonarnych (z czego jest najbardziej znany).

Działa na rynku od dłuższego czasu nie tylko na rynku polskim(Węgry, Słowacja, Czechy), to legalny bukmacher.

 

Zakłady sportowe w Fortunie

Przejdźmy do zakładów bukmacherskich. Porównując ją z innymi legalnymi bukmacherami to jest ona najlepsza. Znajdziemy nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ale także te bardziej niszowe. Oprócz stawiania zakładów przedmeczowych od pewnego czasy mamy także możliwość typowania meczy na żywo co jest kolejną wielką zaletą tego bukmachera.

Będąc w tym temacie należy wspomnieć o kursach, które raczej nie należą do mocnej strony Fortuny. Mówiąc krótko są one niskie. A typerzy wskazują, z resztą słusznie na dodatkowy 12% podatek, który jest nam potrącany. I to chyba największa wada tego bukmachera.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Czy coś zmieni się w tym temacie? Podatek z pewnością nie zniknie.

Przejdźmy może do jednej z najciekawszych tematów – bonusów i promocji powitalnych. Tutaj Fortuna zaszalała, ponieważ bonusy są naprawdę atrakcyjne i kuszą. Mamy dwie równie ciekawe propozycje.

Pierwszą z nich jest bonus bez depozytu za 10 złotych.

Drugą opcją jest bonus od pierwszego depozytu, który wynosi nawet 400 złotych.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Dzięki temu możemy zapewnić sobie dobry start. Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty to możemy je wykonywać za pomocą przelewów internetowych. Tu niepotrzebna portfeli internetowych, ponieważ Fortuna to legalny bukmacher i o nic nie musimy się martwić.

Co do kontaktu z supportem to jest on z najwyższej półki. Dodatkowo mamy kilka możliwości skontaktowania się m.in. poprzez live chat czy popularny formularz kontaktowy.

Podsumowując, wady i zalety Fortuny to tak naprawdę nic nowego w świecie bukmacherskich. Każdy je tu posiada.

Zostaw komentarz

*