LVbet

4.3 / 5

Sprawdź na stronie bukmachera

LVbet

  • Wiarygodność
  • Dobre kursy
  • Doskonały helpdesk
  • Zakłady od 1zł

Pros

  • Legalny bukmacher
  • Dobe kursy
  • Mnóstwo promocji
  • Niezła strona www

Cons

  • Słaba oferta live
  • Szybkość wypłat

LVbet info

Name LVbet
Website URL www.lvbet.pl
Established 2016
Location Polska
Minimum Deposit 10zł
Support Options mail, telefon, czat
Deposit Options przelew, karta kredytowa, Skrill, P24, Dotpay
Withdrawal Options przelew
Zakłady na żywo TAK
Polska pomoc TAK
Podatek od wygranych TAK
Bonus 100% TAK
Minimalny zakład od 1 zł

Z pewnością ciężko jest mówić o czymś czego jeszcze nie ma, a tym bardziej wydawać o tym opinię. Jednak już od pewnego czasu coraz częściej typerzy mogą usłyszeć o kolejnym bukmacherze, który chce namieszać na polskiej scenie. Pytanie tylko czy mu się uda?

Na rynku pojawił się bukmacher LVbet, którego strona internetowa już działa w pełni. Wchodząc na nią aktualnie mamy wszystko co potrzeba by zawierać zakłady bukmacherskie online. Dziwić się można, że opinie o bukmacherze LVbet są nieco okrojone. Nie dowiemy się z nich zbyt wiele. Wiele osób snuje jedynie przypuszczenia. Ciężko jest polecić bukmachera, ale tym samym ciężko jest także zniechęcić innych, by korzystali z jego usług.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jedno jest pewne – aktualnie gra na ich stronie internetowej jest możliwa i to w pełni.

Warto jednak dodać, że chcąc się dowiedzieć więcej o tym bukmacherze warto poszukać dalej w Internecie. Na innych stronach znajdziemy kilka najważniejszych informacji, które mogą nas zainteresować. Przede wszystkim sam bukmacher stosuje coraz szerszą reklamę (został w 2017 roku sponsorem Wisły Kraków i Arki Gdynia).

Można ich logo zobaczyć na coraz większych imprezach sportowych, ale co z tego skoro nie możemy skorzystać jeszcze z ich oferty?

 

Zakłady bukmacherskie w LVbet

Niektórym nawet ciężko powiedzieć, kiedy tak naprawdę to wszystko się zaczniemy. Póki co kilka osób zostało tymi szczęśliwcami i mogło korzystać ze wszystkim usług tej firmy bukmacherskiej. Co mogliśmy się dzięki temu dowiedzieć?

Głównie tego, że zakłady bukmacherskie w LVbet nie odbiegają od innych już doświadczonych bukmacherów mają fajny bonus „darmowa kasa na start bez depozytu”. A to z pewnością cieszy, ponieważ kiedy bukmacher oficjalnie ruszy ze swoją ofertą już dla wszystkich Polaków będziemy mogli z niego korzystać jak z oferty doświadczonych już bukmacherów.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Wiele osób wspomina także o bonusach powitalnych, które w przypadku bukmacherów stanowią zachętę i dobry pomysł na to jak zachęcić potencjalnych typerów do gry.

 

Bez depozytu w LVbet

Kod bonusu LVbet jest już nawet dostępny. Dzięki czemu to darmowa kasa na start bez depozytu możemy zyskać niemałą kwotę na typowanie meczów i tego bukmachera.

Użytkownicy, który mogli korzystać z ich oferty wskazywali także na to, że tak jak w przypadku innych firm i LVbet opiera się głównie na piłce nożnej. Mimo to znajdziemy także ofertę na inne dyscypliny sportowe, w tym koszykówkę czy siatkówkę.

Warto również nadmienić, że można typować nieco bardziej niszowe sporty co z pewnością jest zaletą bukmachera. Jeśli mowa o ofercie to należy wspomnieć także o kursach, które w tym przypadku podobno nie należą do najgorszych. Wielu typerów było z nich zadowolonych. Często mówili oni, że kursy są porównywalne z takimi bukmacherami jak chociażby Sportingbet, co jak na nowego bukmachera jest nie lada wyczynem.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Zostaw komentarz

*