Gdzie obstawiać siatkówkę?

Legalny bukmacher LV BET Zakłady Bukmacherskie ma w tym momencie pozycję Oficjalnego Partnera PlusLigi także Ligi
Siatkówki Pań. Umowa została sygnowana do finiszu niniejszego sezonu. To dodatkowa wersja współpracy LVBET.PL z otoczeniem siatkówki po patronacie CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Zorganizowaliśmy dodatkowego kontrahenta, jaki będzie nas wspierał oraz dopomagał w skutecznym rozkwicie PlusLigi także Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie bardzo energicznie przenika na rynek sponsoringu sportowego oraz weselimy się, że wiąże własną przyszłość z krajową klubową siatką. Nadmieniony partner na pewno przyczyni się do tegoż, ażebyśmy konstruowali najciekawsze przedstawienia sportowe w Polsce – wskazuje Artur Popko, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Oceń najnowsze bonusy tego bukmachera (w tym 20 pln za rejestrację!) – o promocjach

Szczegóły umowy – korzyści plus pieniądze

W obszarze umowy logotyp firmy bukmacherskiej będzie widać na bandach LED w toku pojedynków siatkarskich batalii ligowych. Kooperacja przygotowuje tudzież rząd przedsięwzięć na FB albo Twiterze także na portalach wirtualnych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Cieszymy sie, że zdołamy doczepić się do grona kontrahentów Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Polskie drużyny przynależą do zasadniczej czołówki europejskiej oraz od parunastu lat święcą triumfy w klubowych pucharach. Jesteśmy zdeklarowani że kontynuacja współpracy z jedną z najpopularniejszych dziedzin
w Kraju sprawi dwustronne dogodności – powiada Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera on line.

Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy LVBET.PL to prężnie rozwijająca się spółka a na rynku zakładów online, oparta na fajnych projektach oraz budowana z werwą do sportu. Spółka owa angażuje się w rozkwit różnorakich dziedzin wspierając przykładowo Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock lub CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także portal online ŁączyNasPasja.pl