Jak obstawiać sporty wirtualne

Bukmacher Fortuna on-line z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie działających w Polsce, wkomponowała do swojej internetowej propozycji następny produkt – Wirtualne Sporty.
Jest to rodzaj zakładów wzajemnych polegających na odgadywaniu rezultatów aktywowanych komputerowo wydarzeń, dotyczących takich dziedzin jak: football, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, rajdy samochodowe oraz wyścigi motocyklowe.

Wypuszczenie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju tego roku, spotkało się z znacznym zainteresowaniem Klientów. Od dzisiaj eSporty są osiągalne tudzież przez internet, w każdej sekundzie można w nie zagrać na stronie buka – Fortuna.

Fundamentalne hasło towarzyszące Wirtualnym Sportom to „”Natychmiastowa Gra, Szybka Kasa”. Najważniejszą korzyścią tworu jest to, iż aby zagrać w Wirtualne Sporty gracz nie musi posiadać sporej wiedzy z obszaru sportu. To zabawa dla każdego, kto liczy na wielkie emocje oraz ekspresową nagrodę – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych, w jakich ekipa albo zawodnicy, jacy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, dysponują unikalne cechy oraz osobiste statystyki oraz historię wcześniejszych rozgrywek.

Co ma Totolotek, a czego nie mają inni sprawdź na www.totolotek.pl 

– Jesteśmy zadowoleni z tegoż, iż jako pierwszy bukmacher w Polsce proponujemy możliwość typowania Wirtualnych Sportów przez Internet – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów bukmacherskich. – Produkt pozostał pozytywnie odebrany przez Klientów w stacjonarnych punktach sprzedaży. Do bieżącej pory zaakceptowaliśmy już powyżej 300 000 typów na prekursorski produkt, a jeden z punktów, przez tak zwięzły czas jego obecnego działania, łącznie wypłacił Odbiorcom nagrody w wysokości ponad 115 000 złotych. Posiadamy nadzieję, iż Wirtualne Sporty będą cieszyć się solidną popularnością tudzież w Sieci, wyjątkowo, iż będą osiągalne w dowolnym czasie dogodnym dla polskiego Klienta – zaznacza Komarczuk.

Wejdź do gry! Obstawiaj w Fortunie wirtualne sporty. Odbierz 10zł za free

Tok rozgrywki pokazany jest na stronie bukmachera Fortuna. Transmisja z każdego wydarzenia odbywa się na osobnym kanale, co zapewnia Konsumentowi dobór atrakcyjnego go sportu wedle osobistych zamiłowań.
Typer zdoła zadecydować, który team wygra, który tenisista okaże się solidniejszy, lub który kierowca wyścigowy wskoczy na podium. Chwilę dalej obserwuje przebieg gry, a w przypadku trafnie zaryzykowanego typu – błyskawicznie odbiera należną wygraną.

– Polskim Użytkownikom oddajemy wymuskany produkt, który przyszykowany pozostał przez firmę Inspired, uznaną markę w podklasie technologii rozgrywek, ekspertów w dziedzinie gier wirtualnych.
Na naszej stronie www gracze uzyskują 6 dyscyplin do doboru, przez co każdy z nich wypatrzy własny ulubiony sport do wytypowania – uzupełnia Komarczuk. – Starczy wyłącznie parę chwili oraz dostęp do Netu, aby wziąć udział w emocjonującej, wirtualnej zabawie oraz dać sobie okazję na banalną nagrodę, pomijając od pory dnia – wylicza prezes Fortuny zakładów bukmacherskich.

Co ma Totolotek, a czego nie mają inni sprawdź na www.totolotek.pl 

Bukmacher Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, który proponuje Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych miejscach sprzedaży, jak oraz na swojej stronie wirtualnej.