Jak obstawiać spotkania aby zwyciężać – EKSPERT+ ?

Legalny bukmacher on line Fortuna rozszerza jesienną nawałnicę produktową i co rusz poszerza promocję dla typujących pojedynki online.

Co nieco dni po powiększeniu zenitu wygranej na 1 kwicie aż do 601 000 ZŁOTYCH – wciela kolejne udogodnienie – EKSPERT+.

Ta nowość umożliwi Grającym na podniesienie własnej finalnej nagrody – nawet do 33% i na zyskanie dodatku – chociażby do pięć 000 ZŁOTYCH.

Z kolei nowość EKSPERT+ to model zakładu sportowego 1×2, w jakim gracz zdoła obstawić od ośmiu do chociażby 20 wydarzeń, w głównej mierze dotyczących meczów futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a ale też kolejnych rozgrywek europejskich.
Jeśli chodzi o właściwą liczbę typów na kuponie zdoła on zainkasować bonus do możliwej wygranej:

– 8 i 9 meczy na kuponie – bonus kursowy 1.11 (ostatecznie – +11% do zwycięstwa),
– 10 i 11 meczy na kuponie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 typów na kuponie – bonus kursowy 1.33 (+33% do ostatecznego triumfu).

Ponadto, jeżeli Użytkownikowi uda się wytypować dobrze którekolwiek spotkania, niezależnie od ich ilości na kuponie, to do jego wygranej dodaje się bonus pięć tysięcy ZŁOTYCH (do podziału między wszystkich klientów którzy trafią danego EKSPERTA+.

Twór EKSPERT+ to druga z czterech nowości udostępnionych przez Fortunę w zakresie listopadowej operacji „Produkt+”. W poprzednim tygodniu informowaliśmy o powiększeniu pułapu zwycięstwa na 1 kuponiku – do 601 000 ZŁOTYCH, co jest teraz największą ewentualną nagrodą w Kraju oferowaną przez legalnego bukmachera.

Na dodatek mamy dla Ciebie znakomite nowości, albowiem w nadchodzącym tygodniu przedstawiona zostanie następna nowość na stronie www.fortuna.pl, wpasowana z myślą o Obstawiających tegoż bukmachera internetowego.

Jeśli nie masz dalej konta obstawiającego na fortuna.pl – to od jakiegoś okresu rozdajemy po 10 złotych za samo uruchomienie konta (i co więcej dodatkowo do 400 pln za początkową wpłatę!
Więcej informacji pod tym linkiem.