Na czym polega Triathlon ? Czy można go obstawiać na zakładach?

triathlon zaklady bukmacherskie

Triathlon w Polsce staje się coraz popularniejszy głównie dzięki gwiazdom, które coraz chętniej biorą udział w takich zawodach. Również i na całym świecie sport ten uznawany jest jako młody i początkujący. Jest on niezwykle wyczerpujący dla każdego zawodnika, ponieważ w jego trakcie musimy przepłynąć 1,5 km, przejechać na rowerze 40 km, a na samym końcu przebiec 10 km. Jest to niezwykle wyczerpujące.

Zakłady bukmacherskie na Triathlon

Pomimo tak młodej dyscypliny triathlon występuje już na Igrzyskach Olimpijskich. To pokazuje, że mamy do czynienia z profesjonalnymi zawodnikami. Oprócz tego organizowane są zwody pod nazwą Iron Man. To właśnie podczas tych imprez możemy się spodziewać oferty wystawionej przez bukmacherów. Właściwie zawsze znajdziemy zakład na zwycięzcę. Jest to jednak trudne wyzwanie.

Na samym starcie znajduje się wielu zawodników, więc tych możliwości jest wiele.

Nieco lepiej wyglądają już zakłady TOP 3 czy H2H. W każdym z tych przypadków mamy do czynienia z dosyć wysokimi kursami. Składa się na to fakt, że musimy mieć obszerną wiedzę. Po pierwsze mamy tu wielu zawodników. Warto znać każdego, ponieważ triathlon to bardzo wymagające zawody.

Zważmy uwagę, że mamy tu do czynienia nie tylko z bieganiem, ale również jazdą na rowerze i pływaniem. Niektórzy mogą być najlepsi w pływaniu, ale co z tego jak tracą dużo podczas biegu i jazdy na rowerze? Niekiedy zawodnicy nie robiący rekordów w danych z etapów potrafią uzyskiwać lepsze końcowe wyniki. Dlatego nie bójmy się celować w wyższe kursy.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Ważna jest także ranga zawodów, a także faza sezonu. Tego nie znajdziemy w statystykach. Jednakże owe niuanse należy wyłapywać samemu już na początku analizy danych zawodów. Wiele początkujących typujących pyta się czy sprzęt ma jakiekolwiek znaczenie.

Zauważmy, że nie jest go zbyt wiele. Mimo tego panują pewne zasady, które jasno określają co możemy, a co nie. W tym przypadku najwięcej pytań dotyczy samych rowerów, ale uspokajamy – każdy dysponuje tu takim samym sprzętem. Dlatego też w ogóle nie powinniśmy zakrzątać sobie tym głowy.