Najlepszy legalny bukmacher stacjonarny

Firma Fortuna.pl to najpokaźniejszy legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy w Kraju, ciągle rozszerza sieć naziemnych punktów podejmowania zakładów bukmacherskich. Ich ilość to obecnie 573, a do kresu listopada otwartych pozostanie przynajmniej kilkanaście dodatkowych. Szczególnie dla typerów świeżo otwartych PPZ spółka skonstruowała akcję promocyjną „Fortuna na start”, która polegać będzie na powiększeniu możliwej wygranej klienta aż o 14%!

Naziemne punkty podejmowania typów to od lat wyjątkowo ważki element aktywności Fortuny. Instytucja całkowity okres przygotowuje otwarcia dodatkowych punktów, a kwota wszystkich PPZ na koniec 2017 roku może przekroczyć 600.

Chcąc docenić typerów preferujących konserwatywną odmianę zawierania typów i zaskarbić sobie nowe persony do zaczerpnięcia z oferty Fortuny, bukmacher otwiera opcję powiększenia wygranej na wszystkich postawionych kuponach.

Fortuna – bez depozytu i za depozyt: Tutaj masz listę bonusów

– Ciągły rozrost sieci Punktów Podejmowania Zakładów to istotny fragment strategii przyjętej poprzez Fortunę. Obstawiający, dla jakich pierwszym miejscem zawierania zakładów są punkty naziemne, to dla nas nader ważka sekcja, stąd pragniemy, by przy szans otwierania nowiusieńkich punktów Fortuny mogli oni otrzymać z rozgrywki jeszcze multum. Wskutek oryginalnej promocji ich przewidywalna nagroda podwyższy się aż o 14%. Sądzimy, iż akcja „Fortuna na start” zachęci do wizyty w naszych punktach tudzież persony niegrające do tej pory w zakładach u bukmacherów i typerów konkurencji – mówi Konrad Łabudek, szef sprzedaży instytucji Fortuna online zakłady sportowe.

Poprzez początkowe sześć tygodni, po otwarciu nowego punktu Fortuny, dowolny klient będzie mógł otrzymać kolejny bonus, dzięki jakiemu uzyska szansę zwiększenia ewentualnej wygranej, aż o 14%. Dodatek odróżnia się także tym, iż przydzielany w ramach operacji „Fortuna na start” obejmie wszelakie kupony, niezależnie od typu zakładu, liczby zakładów na kuponie czy wysokości składki na wszelkim z nich.

Wyłączny wymóg, który powinien zrealizować typujący, to zgłosić pracownikowi punktu gotowość wzięcia udziału w promocji przed zawarciem zakładu. Dodatek bezwiednie zwiększający kwotę wygranej to ukłon w stronę obstawiających, dla jakich nowy punkt znajduje się w nader komfortowej strefie i dla osób typujących w sąsiednich punktach naziemnych przynależnych do np STS.

Promocje w Fortunie – bez depozytu i za depozyt: Wejdź do gry i zgarnij kod bonusowy

Promocja „Fortuna na start” jest aktywna zarówno dla typerów zarejestrowanych w projekcie Fortuna Klub Plus, jak tudzież dla anonimowych typerów. Poprzez całkowity okres trwania akcji typujący zdołają zawierać dowolną wielkość typów ze specjalnym dodatkiem, zwiększającym kwotę możliwej nagrody. Promocja nie łączy się z SUPEROFERTĄ i SZLAGIEREM DNIA.