Totolotek na telefonie – dla kogo?

Jeśli poszukujesz wiadomości o BetSCAN to fantastycznie trafiłeś!
Legalny bukmacher online Totolotek.pl wcielił w życie nową, darmową apkę BETSCAN. Zapewnia ona między innymi skanowanie papierowych kuponów z zakładami i kontrolowanie rezultatów zdarzeń sportowych „live”. Osoby, jakie będą prężnie używać apkę co miesiąc mogą również zwyciężyć wyjątkowe gratyfikacje.

Nowa apka Totolotka posiada 3 niebagatelne składniki. Pierwszym z nich jest rola SKANUJ KUPON – sposobność monitorowania na smartfonie rezultatów standardowych kuponów za asystą techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kwicie pojawia się info o zakładzie.

Co proponuje nowiutka apka Totolotka BETSCAN?

Kontrolowanie rezultatów zdarzeń piłkarskich w trakcie ich trwania. Po włączeniu aplikacji na ekranie bazowym klient widzi listę dziś toczących się zdarzeń sportowych, wespół z wiadomością o aktualnych przelicznikach. Obstawiający posiada także sposobność wypróbowania jakie zdarzenia odbędą się w najbliższych godzinach.

Poza tym, detalem aplikacji spółki Totolotek.pl są rozgrywki zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę tabletu typujący jest przesuwany do zakładki z grami. Dziś w aplikacji dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby celnych rzutów za trzy punkty do kosza.

W aplikacji BETSCAN wprowadzono oraz komponent rywalizacji między użytkownikami. Za czynne używanie aplikacji – skanowanie kuponów, połączenie konta z FB, czy uzyskanie mistrzostwa w grach – przypisywane są internetowe punkty.

Miesięcznie najlepsze 5 person nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a zwycięzca otrzymuje oprócz tego tablet. Typujący mogą dzielić się swoimi rezultatami z kolegami, udostępniając na własnych profilach w kanałach społecznościowych informację o triumfie w rozgrywce bądź zajęciu wysokiego miejsca w zestawieniu.

– Aplikacja BETSCAN została stworzona po największej części z myślą o typerach, jacy każdego dnia używają z naziemnych punktów podejmowania zakładów sportowych. W czasie paru sekund mogą oni sprawdzić rezultaty zdarzeń sportowych i własnych wydrukowanych kuponów wejść do rywalizacji o gratyfikacje i zagrać dla uciechy w gry sportowe na swoim smartfonie – opowiada Mariusz Rzeczkowski, Boss Totolotek.pl.

Aplikacja zaistniała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – spółką specjalizującą się w tworzeniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs formuje własne apki na bazie modelu SaaS. Produkty spółki pozwalają użytkownikom zawierać zakłady bukmacherskie w jakim kolwiek czasie i miejscu.

Zgarnij 20 złotych na zakłady na mecze (bez wpłaty!) – info na www.totolotek.pl