Typy na ME w piłce nożnej U21

Do półfinałów awansują zwycięzcy jakości a najodpowiedniejsza drużyna z innych miejsc. 2 lata temuż ME padły łupem Szwedów, jacy w końcu wygrali po karnych Portugalczyków. Niektórzy spośród nich jakkolwiek przegraną w młodzieżowych ME osłodzili sobie wygraniem dorosłego EURO w minionym roku we Francji. Wskazane jest śledzić turniej, ponieważ ujrzymy mnóstwo innych gwiazd. Hiszpanie przywożą Saula Nigueza, Marco Asensio czy Denisa Suareza. Niemcy mają Maxa Meyera, Anglików najprawdopodobniej poprowadzi Rushford.

Składów oficjalnych dotychczas nie ma jednak z rozwojem czasu selekcjonerzy będą wyjawiać karty.

Mistrzostwa tradycyjnie nie są rozgrywane na najszerszych stadionach kraju gospodarza.

Nowy bukmacher! Specjalna promocja na ME U21 + do 1000zł!!!

Indywidualna opinia tycząca się ME U21:

Oczywiście na papierze Hiszpania wygląda bardzo, a w eliminacjach nie radzili sobie najlepiej. Kilka meczy im nie wyszło. Ale sklep z Asensio, Bellerinem, Saulem, Williamsem itp robi niesamowite wrażenie. Oraz co do faworytów to ja jestem następującego, niewątpliwie są nim Włosi. A dlaczego ?

me 2017 u21 grupy

Bo młodzi Włosi dotrą do Własny w niezwykle mocnym zestawieniu.
Na wszystkiej pozycji kozacy, jacy posiadają za sobą dużo meczów w Kolekcje A.
Wystarczy zobaczyć prawdopodobny pierwszy team:

Conti
Caldara
Rugani
Barrecca
Benassi
Gagliardini
Bernardeschi
Pellegrini
Chiesa

Nie masz konta w FORTUNIE? Za samą rejestrację dają 10zł Plus 400zł za wpłatę!

A ale to oraz naprawdę bogaty wybór był ze materiałem boiska, gdzie coraz młody Locatelli z Milanu sprawia wrażenie czy doskonały już Cataldi w Lazio i Genoi. Jednak ten sklep wydaje na mnie duże uczucie i czekam, że Włosi pokażą kawał dobrej piłki na najszybszym turnieju.

Co do Polaków, to według mnie balonik jest napompowany zbyt mocno. Szału się nie spodziewam. Oglądałem mecz z Włochami towarzyski, widziałem ten przeciwko Niemcom, ogólnie to grupę z obecnych meczów to słbywystęp Polaków.

Jak są nazwiska, gdy w własnym kraju uczy się ich odpowiednio, ale pomimo natomiast nie to czym dysponuje właśnie Hiszpania, Włosi czy Portugalia, oraz są przecież jeszcze Niemcy. Owszem trzymam kciuki aby Nasi wyszli z linie, to pozwolę już za sukces.

Rywale w Prywatnej sile nic nie łatwi. Teoretycznie wszyscy już skreślili Szwecję i Słowację. Ale Szwedzi pomimo iż w kadrze nie posiadają szerokich nazwisk, to natomiast tworzą kolektyw.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu – 20zł za rejestrację !

Powinno stanowić ciekawie na tychże Mistrzostwach Europu U21.

Typy na Mistrzostwa Europy U21 2017 roku:

Włosi: 50% szansy na wygraną
Hiszpania: 30% nadziei na wygraną
Portugalii 10% nadziei na zwycięstwo
Inny zespół: 10%