Zakłady bukmacherskie na Ligę Narodów

Jeżeli kochamy typować mecze on-line u bukmacherów wirtualnych to powinniśmy się przygotować na nowe opcje obstawiania na legalnych zakładach wzajemnych!
Otóż zaczyna się niedługo piłkarska Liga Narodów UEFA. Podzielona na sekcje w jakiej współzawodniczyć będą zespoły narodowe.

Polska załoga ma olbrzymie szanse na grę w najfajniejszej dywizji, a to za sprawą znakomitym występom na ogólnoeuropejskich stadionach.

Liga narodów – od A do Z

O podziale ekip między 4 dywizje będzie rozstrzygał ranking UEFA kadr (z 15 listopada 2017), którego bieżące notowanie można sprawdzić na stronce www UEFA.

Drużyny będą rozdzielone na 4 dywizje – A (12 ekip), B (12 ekip), C (15 ekip) oraz D (16 ekip) w kolejności zestawieniu.
W dowolnej z dywizji mecze będą ciągnąć w 4 kategoriach (3 bądź czterodrużynowych), a zdobywcy grup w dywizji A przejdą do Final Four, którego wygrywający zostanie zwycięzcą całkowitej Ligi Narodów.

Wygrywający grup w dywizjach B, C oraz D przejdą do wyższej dywizji, a najsłabsze drużyny grup w dywizjach A, B oraz C wypadną do słabszej dywizji. 4 zespoły (po pewnym z dowolnej dywizji) posiadają zagwarantowany udział w finałach mistrzostw Europy 2020 – baraże będą miały miejsce w marcu 2020 r. (po 4 drużyny z dowolnej dywizji).

Nie masz konta w forBET? Z niniejszego linku zdobędziesz do 600 złotych za otwarcie konta

Mecze grupowe Ligi Narodów rozgrywane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa pojedynki we wrześniu, październiku oraz listopadzie), a Final Four (półfinały oraz finał) – w czerwcu 2019 r. Klasyfikacja drużyn na zakończenie Ligi Narodów będzie kluczowa przy rozkładzie na kosze w kwalifikacjach mistrzostw Europy 2020 r.

Tak aby zastrzec sobie członkostwo w dywizji A, nasza drużyna musi zachować pozycję w czołowej 12 w momencie zamknięcia eliminacji do mundialu w Rosji.

Do zestawienia kadr UEFA zliczają się zarówno punkty jak oraz pozyskane oraz utracone bramki, choć w poniższym zliczeniu ominiemy pkt za bramki, bowiem posiadają one nikłe znaczenie (1 pkt. jest tożsamy różnicy aż 20 goli!). Zakładamy też, że nasza ekipa nie rozegra meczów w barażach o przejście do mistrzostw świata.

Promocja dnia! Totolotek oferuja po 20 zł za rejestrację (bez wpłaty)!

Dorobek Polski na finisz eliminacji będzie mniej więcej 29 262 + po 400 pkt. za dowolny zyskany punkt (+ minimalne punkty za pozyskane oraz tracone bramki). A wówczas, jeśli Nasza reprezentacja zwycięży we każdych meczach do końca eliminacji różnicą jednej bramki, będzie dzierżyła dorobek rzędu 34 142 oraz śladowe szanse nawet na przejście o jedną pozycję w spisie.

Co to jest Liga Narodów

Zasadniczym przeciwnikiem jest w tym momencie dla naszej polskiej drużyny Holandia.
W przypadku udziału tej ekipy w barażach oraz zwyciężenia wszelakich spotkań różnicą jednej bramki dorobek Holendrów będzie mniej więcej 31 902. Nasza reprezentacja w przypadku zdobycia siedmiu punktów (dwa jednobramkowe zwycięstwa, remis oraz jednobramkowa klęska) będzie posiadać dorobek w przybliżeniu 32 082.

Akademicko należy się więc liczyć z tym, że w przypadku wielkich zwycięstw Holendrów czy też wysokiej klęski rodaków, Holandia nas wyprzedzi mimo zyskania przez naszą reprezentację 7 pkt., niemniej musiałaby dodatkowo odrobić dodatkowe 9 goli straty.
Naraz nie ulega kwestii też, że 7 pkt. uzyskanych przez krajową reprezentację ręczy nam bezpośredni awans na mundial, więc w owym przypadku Nasza reprezentacja nie pogorszy własnego dorobku w pojedynkach barażowych.

Nie masz konta w forBET? Z niniejszego linku zdobędziesz do 600 złotych za otwarcie konta

Należy też zaakcentować że w sytuacji, gdy poniektórzy przeciwnicy będą tracić punkty w meczach kwalifikacyjnych albo stanie się transparentne że nie zmierzą się w barażach, „biało-czerwonym” do zagwarantowania sobie dywizji A Ligi Narodów wystarczy mniej okazały dorobek punktowy.

Wszyscy legalnie działający bukmacherzy internetowi w Polsce szykują bądź w tej chwili utworzyli na te spotkania w Lidze Narodów zakłady piłkarskie które da się z pewnością typować.
Warto weryfikować ową kompilację bukmacherów on-line plus oferty kursowe na wzmiankowane spotkania które Nas czekają.