Zakłady wirtualne w LV BET

Polski bukmacher LV BET Zakłady Wzajemne jako jeden z legalnych podmiotów działających w Kraju we kooperacji ze renomowaną firmą Leap inkorporuje na nasz rynek zakłady wirtualne.
W ramach propozycji dostępne są gonitwy konne, biegi psów, żużel, kolarstwo także tenis. W niedługim okresie do grona sportów online ma dołączyć tudzież nader interesująca piłka nożna.

Nowością na polskim sektorze jest włączenie do propozycji wyścigów bezzwłocznych, dzięki którym typujący nie musi czekać na finisz wydarzenia, albowiem w każdym czasie może je pominąć, by zdobyć wiadomości o rezultacie. Jednostka LVBET jest pierwszym legalnym bukmacherem, który zdecydował się na uruchomienie takiego rozwiązania na rynek. W zakresie wyścigów bezzwłocznych do dyspozycji mamy żużel, kolarstwo także gonitwy psów i koni.

Internetowe zakłady sportowe – wg LV BET

Radujemy się, że zdołamy przystąpić do grona podmiotów świadczących sporty wirtualne na polskim rynku. Zdecydowaliśmy chociaż iść krok do przodu przygotowując wybieg którym są wyścigi natychmiastowe.

Promocja w LV BET! Rozdajemy po 20 zł za samą rejestrację! Sprawdź

Mamy nadzieję, że ta propozycja sprosta oczekiwaniom chociażby nadzwyczaj wymagających typerów i dostarczy wszystkim sporo emanacji także uciechy – mówi Rafał Wójtowicz, boss LV BET Zakłady Wzajemne.

LV BET ZAKŁADY WZAJEMNE POSIADA KONCESJĘ NA URZĄDZANIA ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH WYDANE PRZEZ MF. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE KODEKSÓW. GAMBLING ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.